Ekoskola

 

Latvijas Veselības sporta nedēļa Mārupes novada pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādē “Mārzemītē”

No 22. līdz 28. novembrim norisinājās Latvijas Tautas sporta asociācijas rīkotais pasākums - Latvijas Veselības sporta nedēļa, kurā piedalījās skolas, bērnudārzi un organizācijas no visas Latvijas. Arī pirmsskolas izglītības iestāde “Mārzemīte” aktīvi iesaistījās šajā pasākumā.

Bērni – lieli un mazi - grupiņu ietvaros piedalījās 3 dažādās sporta aktivitātēs katru dienu – skrēja, lēca tālumā (piedaloties aizlēktā attālumā mērīšanas procesā) un pildīja speciāli bērniem sagatavotos fiziskās sagatavotības vingrinājumus. Gan bērni, gan viņu ģimenes tika aicinātas piedalīties sportiskās aktivitātēs arī mājās.

Pirmsskolas izglītības iestādes “Mārzemīte” bērni, aktīvi sportojot Latvijas Veselības sporta nedēļā, kopīgi noskrēja vairāk kā 20 kilometrus, aizlēca gandrīz 780 metrus un vingroja 79 reizes, izpildot vismaz 790 pietupienus, 3160 dažādus izklupienus un vismaz 790 lēcienus.

Noslēdzoties Latvijas Veselības sporta nedēļai, mazie sportisti tika apbalvoti ar diplomiem un Latvijas Tautas sporta asociācijas sagatavotajām balviņām. Bērni bija priecīgi piedalīties sporta aktivitātēs un gandarīti par paveikto. Noteikti piedalīsimies arī nākošajā gadā!

Latvijas Veselības sporta nedēļas bildes skatieties šeit! 

Sporta skolotājs Elvis Saulīts