Cienījamie vecāki!

  • 2020.gada 22.jūnija darba diena ir pārcelta uz sestdienu- 13.jūniju, tā ir saīsinātā darba diena. 13.jūnijā pirmsskolas strādās līdz plkst. 17.00, jo 22.jūnijs ir pirmssvētku diena. Jau iepriekš sakām paldies par savlaicīgu bērnu izņemšanu! 22., 23., 24. jūnijs- lai priecīgi Līgo svētki un Jāņu dienu brīdienas! 
  • No 2020.gada 1.jūnija iestāde strādā, organizējot dežūrgrupu darbību visa vecuma pirmsskolas izglītības vecuma bērniem. Vasaras mēnešos grupas tiks apvienotas vai slēgtas un pirmsskolas skolotāji strādās saskaņā ar vasaras darba grafiku.

     

PAR BĒRNU UZŅEMŠANU NO 01.09.2020.

Ja vecāki ir saņēmuši informatīvu paziņojumu no Mārupes novada domes, ka bērnam ir pienākusi rinda uz vietu Mārupes novada pirmsskolas izglītības iestāde "Mārzemīte" (Vispārējā pirmsskolas izglītības programma) ar uzņemšanas datumu 01.09.2020., piedāvājam uzņemšanas dokumentus noformēt attālināti. Lūdzam vecākus atsūtīt uz iestādes e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  bērna vārdu, uzvārdu un personas kodu. Nosūtīsim aizpildāmo dokumentu veidlapas un sīkāku informāciju.                                                                                                   

Vadītāja Ilze Celma