Jaunumi

''Smūtiji vai zaļie kokteiļi'' Mārzemītē

1 DSC05490

Šajā mācību gadā PII “Mārzemīte” piedalās Mārupes pašvaldības projektā “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Mārupes novadā”.

Projekta ietvaros visām pirmsskolas grupām tiek organizētas izglītojošas nodarbības par veselīga uztura pamatprincipiem. Bērniem ir iespēja līdzdarboties sešās interaktīvās nodarbībās.

1 DSC05488

Šodien bērni piedalījās nodarbībās “Smūtiji vai zaļie kokteiļi”, kuras vadīja sertificēta uztura speciāliste Tatjana Tepo no SIA OnPlate.

Kā mums pastāstīja uztura speciālistu asistente Linda Gerda Bauere: ’’Nodarbībās par smūtijiem uztura speciālists pastāsta, kas vērtīgs ir augļos un dārzeņos, kādēļ tie būtu jālieto uzturā un apspriež svarīgu jautājumu- ko labāk izvēlēties, sulas vai smūtijus? Tiek runāts par to, kādi augļi un dārzeņi katram garšo, cik daudz tos ikdienā vajadzētu uzņemt un tad seko labākais nodarbības brīdis- praktiskā daļa, kuras laikā bērni uztura speciālistes Tatjanas uzraudzībā gatavo un nogaršo gardus smūtiju!’’.

1 DSC05507

Aicinām PII ’’Mārzemīte’’ bērnus un vecākus šajā pavasarī arī savās ģimenēs, kopīgi darbojoties, gatavot smūtijus un izbaudīt to daudzveidīgās garšas un krāsu nianses!

Visas nodarbības fotogrāfijas skatieties šeit

 

Lietvede Aija Elliņa

20.04.2018.