Jaunumi

Cālis 2019

“Mārzemītes Cālis 2019”

2019.g. 5.aprīlī pirmsskolas izglītības iestādē ’’Mārzemīte” notika koncerts ’’Cālis 2019”.

Tajā piedalījās 10 ’’Mārzemītes’’ Cāļi, ansambļa ’’Jautrās notiņas” 2 grupas un arī solisti, kuri priecēja klausītājus ar savām dziesmām.

Koncertu vadīja čaklā Bitīte- Skolotāja Beatrise Sproģe, kura gan atbalstīja mazos dziedātājus, gan aicināja visus pirmsskolas bērnus sadziedāties un rotaļāties.

Skanīgākās Cāļu balsis izvēlēties palīdzēja kompetenta žūrija: visu Mārupes Cāļu krustmāmiņa, Mārupes k/n direktore Ira Dūduma, iestādes padomes priekšsēdētāja Ilze Zariņa, PII ’’Lienīte” mūzikas skolotāja Marta Bērziņa, PII ’’Mārzemīte” mūzikas skolotāja Ramona Mediņa un skolotāja palīgs Inese Krasnova.

Nominācijā PII ’’Mārzemīte” skanīgākais Cālis, tika izvirzīti 3 dziedātāji- Laura Lakstīgala (3.g.), Marta Emīlija Beķere (5.g.) un Emīlija Dārta Gūtmane (5.g.). Šie dziedātāji 18.aprīlī pārstāvēs mūsu pirmsskolu konkursā, kas notiks Mārupes k/n, kur tiks meklēts skanīgākais Mārupes Cālis.

Visi solisti saņēma balvas dažādās nominācijās- Nopietnākais Cālis, Sirsnīgākais Cālis, Ritmiskākais Cālis, Smaidīgākais Cālis, Drošākais Cālis, Košākais Cālis un Elegantākais Cālis.

Mazos solistus sagatavoja un atbalstīja mūzikas skolotājas Zane Tāluma un Iveta Groskopa.

Skolotāja Zane pastāstīja savus iespaidus: ’’Man kā pedagogam šī bija pirmā pieredze ar tik maziem dziedātājiem. Cītīgi gatavojāmies, bet konkursa dienā, protams, bija liels satraukums gan man, gan bērniem. Par spīti visam, liels prieks par bērnu drosmi un vecāku atbalstu. Kopumā ļoti izdevies, jauks pasākums, kur arī pārējie PII ’’Mārzemīte’’ bērni iejutās klausītāju lomā, juta līdzi, atbalstīja un patiesi apbrīnoja mazo solistu drosmi.’’

Pasākuma bilžu galeriju skatieties šeit

Mūzikas skolotāja Iveta Groskopa