Jaunumi

Izlaiduma grupu sporta spēles

7.un 9.maijā PII “Mārzemīte” izlaiduma grupu bērni aktīvi sportoja kopā ar vecākiem.

Jau trešo gadu pēc kārtas norisinājās, nu jau par tradīciju kļuvušās, ģimenes sporta spēles izlaiduma grupu bērniem.
Sporta skolotāji bija sagatavojuši dažādas grūtības pakāpes sportiskus uzdevumus, kas bija jāveic pirmsskolas izglītības teritorijā.
Ikvienā vietā bija kaut kas interesants un aizraujošs.

Katram bērnam tika iedots plāns, ar kuru tie devās pie konkrētā pieturas punkta, izpildīja sportisko uzdevumu un atzīmēja to. Katru sporta pieturas vietu iezīmēja grupas logo, kur tika paslēpts kāds burts, kurš bija jāieraksta izdalītajā plānā, izejot visas sporta pieturas vietas, varēja uzzināt, kāds vārds paslēpts uzdevumā.
Aktivitātes bija plānotas tā, lai bērni un vecāki strādātu komandās un, protams, paredzētas dažādam fiziskajam prasmju līmenim – lekt, skriet, ripināt bumbas, mest tās u.c. Visos sacensības posmos varēja sajust sportisku garu un pacilātību.

Svētku noslēgumā notika dalībnieku apbalvošana un fotografēšanās, sportiskās ģimenes baudīja cienastu. Ikviens dalībnieks saņēma diplomu par aktīvu līdzdalību sporta spēlēs.

Mēs atbalstām un vairojam sportisku dzīves veidu! Šādi pasākumi sekmē bērnu saikni ar sportu, veicina sporta iemaņu un bērnu fizisko attīstību pirmsskolas izglītības iestādē, kā arī palīdz organizēt bērnus aktīvai atpūtai.

Paldies visiem atbildīgajiem par svētku organizēšanu, par ieguldīto darbu un izdomu, veidojot bērniem ar ģimenēm interesantus un aizraujošus pasākumus!
Paldies vecākiem, kuri ieradās un kopā ar bērniem pavadīja brīnišķīgu sportisko pēcpusdienu! 

Sportosim kopā!  Bilžu galeriju skatieties šeit

Vadītājas vietniece izglītības jomā Maruta Eriņa