Jaunumi

Miķeļdiena Mārzemītē

Septembra beigās, kad dārzos novākti augļi un dārzeņi, no tīrumiem nopļauta labība, koku lapas iekrāsojas sārtos, dzeltenos un rudos toņos, klāt Miķeļdiena- rudens ražas svētki. Šos svētkus ieskandinājām ar skanīgām dziesmām un jautriem deju soļiem piektdien, 27.septembrī.
Pie grupu ''Ezīši'', ''Zaķēni'', ''Āboliņi'', ''Bitītes'', ''Mārītes'' un ''Pīlādzīši'' bērniem ciemos bija ieradušies meža ciemiņi – Vāvere, Zaķenīte un Lācis, lai kopā rotaļātos, dziedātu un dejotu. Skolotājas Līva Mežsēta un Inese Ozoliņa pastāstīja, ka bērni atsaucīgi priecājās un dziedāja par krāsainajām rudens lapiņām kopā ar Zaķenīti, palīdzēja čaklajai Vāverītei lasīt ogas un sēnes ziemas krājumiem, bet Lācīti aicināja uz kopīgu dejošanu.
Savukārt pie grupām ''Magonītes'', ''Mārpuķītes'', ''Skudriņas'', ''Ozoliņi'', ''Liepiņas'' un ''Pelītes'' bija ieradušies divi dzīvespriecīgi un darbīgi Rudens Rūķi, kuri kopā ar bērniem izzināja Miķeļdienas tradīcijas, minēja mīklas, dziedāja un dejoja. Rudens rūķi jeb skolotājas Aiva Širmane un Marija Linde pēc svētku vadīšanas teica, ka ir patīkami kopā svinēt svētkus un redzēt, cik aizrautīgi katra grupa uzstājas ar savu priekšnesumu.
Pasākuma izskaņā draudzīgie ciemiņi pacienāja bērnus ar gardiem āboliem.

Pasākuma bilžu galeriju skatieties šeit

 

Mūzikas skolotājas Iveta Groskopa un Baiba Bite.