Jaunumi

Viktorīna ''Mēs mīlam Latviju''

Erudīcijas viktorīnā “Mēs mīlam Latviju” šodien vienuviet pulcējās gudras meitenes un zēni no sagatavošanas grupām, lai kopā parādītu gan savas zināšanas par Latviju, gan arī tādas caurviju prasmes kā kritiskā domāšana un problēmu risināšana, meklējot atbildes uz dažādiem jautājumiem par Latviju, tās nacionālajiem un dabas simboliem, veidojot gadskārtu svētku laika joslu un risinot citus uzdevumus. Komandas darbā lieliski atspoguļojās uzņēmējspēja, sadarbība un pašvadīta mācīšanās, jo, lai komanda strādātu veiksmīgi, iepriekš minētās prasmes ir ļoti noderīgas. Arī paši komandas dalībnieki, veicot savas komandas darba novērtējumu atzina, ka nav viegli pieņemt vienu kopīgu gala lēmumu, ir jāmāk ieklausīties otra teiktajā un jābūt drosmīgam runāt skaidri un droši publikas priekšā.

Prieks arī par atsaucīgiem un līdzi jūtošiem līdzjutējiem, kuri savas grupas biedrus atbalstīja gan ar uzmundrinošiem aplausiem, gan zināšanām, kad komandai bija nepieciešamība vērsties pēc “palīdzības” zālē. Ar tādiem grupas biedriem kopā var gan mācīties, gan dziedāt, gan rotaļāties, un ir labi apzināties, ka katrā pirmsskolas grupiņā ir savs spēks, lai kopā paveiktu daudz jaukas, jautras, interesantas un izzinošas lietas.

Arī mums, viktorīnas organizētājiem, izdevās labs komandas darbs. Paldies par sadarbību un atbalstu mūzikas skolotājām Baibai Bitei un Ivetai Groskopai.

Viktorīnas foto skatieties šeit

Indra Pedece,

vadītājas vietniece izglītības jomā