Jaunumi

Izlaidumu laiks PII ''Mārzemīte''

Ir jūnijs, pļavās zied lupīnas, margrietiņas un rudzupuķes, vasaras spirgtie rīti dod spēku dabai un cilvēkam.

Šis pavasaris mums visiem ir bijis citādāks- tas bija īpašs laiks, kad tika uzlikts milzīgs pārbaudījums visām ģimenēm- rūpes un drošība par savu mīļo cilvēku veselību, attālinātā mācīšanās un darbi, ikdiena un svētki, kad svētkus nevar svinēt tā, kā ierasts.… 

Jautājums par izlaiduma organizēšanu šajos jaunajos apstākļos bija arī mums, PII “Mārzemīte”, izaicinājums- kad, kā un ko… Arī pirmsskolas absolventu ģimenēs izlaidums ir svarīgs notikums ar divējām izjūtām- prieku par to, ka beidzies viens posms, proti, iegūta pirmsskolas izglītība, un  arī satraukums- jauna ceļa sākums.

Ne mazāk nozīmīgs šis brīdis arī pedagogiem, kuri izvada  savus audzēkņus lielajā dzīvē! Kopumā šogad PII “Mārzemīte” absolvēja 117 bērni!

Distancēšanās laiks ieviesa izmaiņas arī izlaiduma rīkošanā- PII “Mārzemīte” sešu grupu izlaiduma pasākumi notika bez vecāku, radu un draugu piedalīšanās, taču tas nemazināja svētku gaisotni- svētki  ir un paliek svētki! Jā, izlaidumi tika svinēti neierastā veidā, varbūt rimtāk un personīgāk,  bet tik pat sirsnīgi un mīļi- 11.un 12.jūnijā visa Mārzemīte bija skaisti un svinīgi saposta, un ikviens, liels vai mazs, ienākot pa Mārzemītes vārtiem un durvīm, sajuta to patīkamo svētku satraukumu, kas virmoja gaisā!

Mijoties krasām laika apstākļu maiņām- spēcīgām lietavām ar siltiem saules stariem, ar bērnu smaidiem un prieku, svētku tērpiem un košiem ziediem,  muzikāliem un dzejas rindu priekšnesumiem, apliecībām par pirmsskolas beigšanu, labiem vārdiem un novēlējumiem, dāvanām, Pepijas draiskošanos, burbuļu pūšanu un cienāšanos ar saldējumu, kopīgiem foto mirkļiem - svētku sajūtas visiem klātesošajiem tika radītas tādas, kādas tās ir ikvienā izlaidumā! Vecāki šoreiz svinīgajai daļai varēja sekot video tiešraidē vai vēlāk ģimenes lokā skatīties uzfilmēto video materiālu. 

Paldies sagatavošanas grupu pedagogiem un skolotāju palīgiem, visam Mārzemītes kolektīvam par komandas darbu un garu, it īpaši mūsu karantīnas un pašizolācijas laikā, vecākiem par aktīvu piedalīšanos un sadarbību pirmsskolas dzīvē. Paldies mūsu draugiem un atbalstītājiem- SIA “Kreiss”!

Paldies visiem par labiem vārdiem, sveicieniem un ziediem, par sapratni un jauno svētku svinēšanas pieredzi!

Lai veicas mūsu topošajiem pirmklasniekiem skolas gaitās, lai vecākiem spēks un izturība!

Lai mums visiem saulaina un lieliska vasara!

Izlaiduma bilžu galeriju skatieties šeit! 

cieņā, vadītāja Ilze Celma