Jaunumi

PII ''Mārzemīte'' Dzimšanas diena

Dzimšanas diena, dzimšanas diena,

Gadā tāda ir tik viena!

Un, kad pienākusi tā,

Laiks ir doties rotaļā!

 

Ceturtdien, 20. augustā jau rīta agrumā PII “Mārzemīte” tika saposta svētku rotā, lai visus sagaidītu ar krāsainiem, vējā plīvojošiem svētku karodziņiem un izrotātu pagalmu dzimšanas dienas svinībām.

Dzimšanas dienas ballītē priecājās un līdzdarbojās gan lielie, gan mazie svinētāji, kuri, gaidot svētkus, bija sagatavojuši krāšņus dzimšanas dienas apsveikumus un košas svētku cepurītes. Svētku programmas ietvaros darbojās dažādas radošās darbnīcas:

  • “Muzikālā ciemošanās pie Ziedu fejām” radīja burvīgu, jautru svētku noskaņu, kurā bērni kopā ar Ziedu fejām - mūzikas skolotāju Ramonu Mediņu un skolotāju Anci Piņķi varēja dziedāt, dejot un piedzīvot brīnumu mirkļus kopā ar Burbuļmeistaru – sporta skolotāju Elvi Saulīti, kurš lieliski taisīja ziepju burbuļus.
  • “Kūkas cepšanas meistarklasē” bērni kopā ar skolotājām pagatavoja gardas svētku tortes, kuras ar savu dažādību pārsteidza Ziedu feju - medmāsu Sanitu Elksni.
  • “Ūdensrozes brīnumu darbnīcā” kopā ar Ziedu feju - skolotāju Karinu Gūtmani tika darinātas brīnumpuķes, kuras, ieliekot ūdenī uzplauka, lai parādītos savā krāšņumā.
  • “ Karodziņu virtenes darbnīcā” bērnus mīļi sagaidīja Ziedu feja – skolotāja Agija Ribiņa, kuras radošajā darbnīcā tapa krāsaini, ar bērnu zīmējumiem rotāti karodziņi,
  • “Sportiskās svētku rotaļas” bija Ziedu fejas – logopēdes Ineses Ozoliņas vadībā esošās aktivitātes, kurās bērni sacentās veiklībā un labi izkustējās.

Ballīte noslēdzās ar gardu cienastu – vēsu, sulīgu saldējumu saulainā dienā! Paldies katram svētku svinētājam par priecīgu un sirsnīgu svētku dienu, kuru radījām kopā ar vēlējumu – “Daudz laimes dzimšanas dienā!”

Bilžu galeriju skatieties šeit.

Indra Pedece,

vadītājas vietniece

izglītības jomā