Jaunumi

PII ''Mārzemīte'' piedalās makulatūras un izlietoto bateriju vākšanas konkursā

       

Tāpat kā katru gadu kopš 2017.gada, arī šogad Mārupes novada PII ''Mārzemīte'' ir iesaistījusies biedrības "Zaļā josta" organizētajos makulatūras un izlietoto bateriju vākšanas konkursos.

Makulatūras vākšanas konkursā  “Zaļā josta”, sadarbībā ar SIA “Līgatnes papīrs”, SIA “Balticfloc”, SIA “AP Kaudzītes”, AS “Latvijas valsts meži”, SIA “Pilsētvides serviss”, "Lautus Vide PS" un Valsts izglītības satura centru, aicina Latvijas pirmsskolas, vispārējās, interešu un profesionālās izglītības iestādes iesaistīties makulatūras vākšanas konkursā “Tīrai Latvijai!”, 2020./2021. mācību gada ietvaros vācot makulatūru un sacenšoties ar citām Latvijas izglītības iestādēm savāktajā makulatūras apjomā.  Konkursa ietvaros iespējams vākt biroja, kopējamo, piezīmju, zīmēšanas papīru, grāmatas, avīzes, žurnālus, bukletus, katalogus, burtnīcas, klades, kā arī salocītus kartona iepakojumus. Konkursam netiek pieņemtas fotogrāfijas, izlietoti papīra trauki un uzlīmes, kā arī slapja un netīra makulatūra.

Tāpat “Zaļā josta” sadarbībā ar AS “BAO” un Valsts izglītības satura centru aicina Latvijas pirmsskolas, vispārējās, interešu un profesionālās izglītības iestādes iesaistīties izlietoto bateriju vākšanas konkursā “Tīrai Latvijai!” 2020./2021. mācību gadā. Piedaloties konkursā, ikkatrs tā dalībnieks veicinās videi kaitīgu preču nenonākšanu dabā un to pārstrādi otrreizējās izejvielās, saudzējot vidi un taupot resursus.     Konkursa ietvaros drīkst vākt un pārstrādei nodot tikai izlietotas baterijas un akumulatorus, kas vairs nav derīgi lietošanā.

Aicinām piedalīties šajā konkursā arī jūs! Atnesto makulatūru lūdzam novietot speciāli šim nolūkam domātās kastēs grupās vai arī, ja jūsu sagādātās makulatūras apjoms ir ļoti liels, nodot to ēkas dežurantam. Atnestās baterijas lūdzam nodot ēkas dežurantam.

Atbildīgais par konkursa norisi mūsu iestādē ir vadītājas vietnieks saimnieciskajā jomā Kaspars Daukšta, tālr.  25733620.

Plašāka informācija par konkursiem šeit un te