Jaunumi

Apsveicam un lepojamies!

Apsveicam un lepojamies!

Piektdien, 2.oktobrī, Skolotāju dienas svinīgajā pasākumā Mārupes Kultūras namā tika pasniegtas balvas izglītībā “Gada pedagogs 2020”. Balva tiek pasniegta Mārupes novada pašvaldības izglītības iestāžu pedagogiem par augstu profesionālu meistarību, jaunu progresīvu metožu ieviešanu, par nozīmīgiem izglītojamo sasniegumiem, pedagoģiskās pieredzes popularizēšanu, kā arī ieguldījumu izglītības iestādes vai novada izglītības sistēmas attīstībā.

Nominācijā „Gada pedagogs pirmsskolas izglītības programmā” balvu saņēma mūsu kolēģis, sporta skolotājs Edgars Vanags.

Augsti novērtējam Edgara profesionālo meistarību, mērķtiecīgi ieguldot darbu bērnu fizisko spēju prasmju stiprināšanā, kas ir ne tikai uzlabojis bērnu esošo fizisko sagatavotību un veselību, bet arī veicinājis pirmsskolēnu interesi un izaugsmi- patiku pret sportu un vēlēšanos sportot ar prieku!

Edgara MOTO: “Lietas darīt kvalitatīvi arī tad, ja neviens uz Tevi neskatās”- Edgars ir enerģisks, radošs un apveltīts ar iniciatīvu, atsaucīgs, koleģiāls- ar humora un pozitīvisma dzirksti dzīvē un darbā!

Apsveicam un lepojamies!

Novēlam iedvesmas pilnas un veiksmīgas turpmākās darba gaitas Mārupes Valsts ģimnāzijā.

PII “Mārzemīte” saime

Pasākuma aprakstu un fotogaleriju skatieties šeit-  https://www.facebook.com/media/set/?vanity=Marupesnovads&set=a.2694341644147561

#Mārupe- labvēlīgam lidojumam teicama starta vieta