Jaunumi

Ziemas sporta svētki PII ''Mārzemīte''

No 2. līdz 5. februārim PII “Mārzemīte” norisinājās “Ziemas sporta svētki”. Šajās dienās bērni piedalījās dažādās ar ziemas tematiku saistītās aktivitātēs. Bērni izbaudīja sniega priekus, metot “sniega bumbas”, dodoties “sniega labirintā”, kā arī piedaloties kamaniņu braukšanas un sniega nešanas stafetēs.

“Sniega bumbu” mešanas aktivitātē bērni pilnveidoja mešanas prasmes, metot bumbiņas Olimpiskajos riņķos, mācoties darboties pēc kārtas un ievērojot godīgas spēles principus.

“Sniega labirintā” meklēja pazudušās lielās sniegpārslas. Bērni mācījās orientēties apkārtējā vidē, pārvarot dažādus šķēršļus dabā.

Sadarbības prasmes lieliski varēja pilnveidot kamaniņu vilkšanas stafetē, darbojoties grupās pa 2 un pa 3, velkot ragaviņās viens otru.

Sniega nešanas aktivitātē bērni mācījās strādāt ar sniega lāpstām. Sadarbojoties komandās, viņi nesa sniegu, piepildīja ar to traukus un kopīgi gatavoja sniega kūkas.

Un, protams, visam pāri prieks: prieks par sniegu, par varēšanu, par kopā būšanu. Kā jau sportā, arī mūsu sporta svētkos neizpalika apbalvošana! Noslēgumā sportisti tika apbalvoti ar diplomu un medaļām.

Bilžu galeriju skatieties šeit

Sporta skolotāji Maiga Uzare un Elvis Saulīts