Jaunumi

Izlaidums Mārzemītē

Ceriņu ziedu smarža un meiju klātbūtne radīja īpašo, neaizmirstamo sajūtu, kuru esam piedzīvojuši visi – gan vecāki, gan pedagogi. Šīs satraukuma trīsas sirdī, kad saprotam, ka gaidāmais brīdis ienes dzīvē skaistas un nedaudz satraucošas pārmaiņas.

Lūk, tāds brīdis ir pienācis arī “Mārzemītes” absolventiem! 2022.gada 26. un 27.maijs bija īpaša diena grupām “Ozoliņi”, “Mārpuķītes” un “Pīlādzīši”. Bērni teica paldies saviem skolotājiem, skolotāju palīgiem un vecākiem. Skanēja muzikāls atvadu sveiciens bērnudārzam. Absolventiem tika pasniegtas apliecības par iestādes beigšanu, grāmatiņa, ziedi, un, protams laba vēlējumi skolas gaitas uzsākot. Vadītājas vietniece izglītības jomā Ilze Druska iestādes vārdā pateicās grupu skolotājām Arnitai Frišenbrūderei, Sanitai Jefimovai, Ilzei Bleikšai, Ievai Vinkai, Sarmītei Kalniņai un Karinai Gūtmanei par ieguldīto darbu, bērnus sagatavojot skolas gaitām. Paldies mūzikas skolotājām Ivetai Groskopai un Ramonai Mediņai. Kā arī skolotāju palīdzēm Ivetai Škēlai, Kintijai Ventai un Agnesei Bērtulsonei par atbalstu gan mācību procesā, gan ikdienā.

Mīļie vecāki, vēlam Jums un jūsu bērniem izturību, veiksmi un panākumus, uzsākot jaunu dzīves posmu! Lai radošs un prieka pilns nākamais mācību gads!

Foto galeriju skateities šeit!

Vadītājas vietniece izglītības jomā Ilzse Druska