Jaunumi

Paldies!

Šis ir stāsts par mums, par Mārzemītes lielo saimi- bērniem, vecākiem, darbiniekiem un nu jau arī mūsu melno kaķi- Jašu, kurš tā vienkārši pie mums atnāca! Tas ir mūsu stāsts par atbildību un apņemšanos rīkoties šeit un tagad- rūpēties par pieņemtā kaķa Jašas veselību, par sirds telpu- atvērtu, apzinātu un dodošu. Par cilvēkiem mums blakus!

Mēs uzdrīkstējāmies, mūsu aicinājums palīdzēt un atbalstīt tika sadzirdēts! Mums visiem kopā izdevās! Atverot ziedojuma kastīti un saskaitot monētas un papīra banknotes, mūs pārņēma vārdiem neaprakstāmas sajūtas- vieglas trīsas mijās ar aizkustinājuma un saviļņojuma asarām, tam visam pāri lepnums par savējiem, par cilvēkiem mums blakus, par līdzcilvēkiem! Nedēļas laikā Jašam saziedoti 362 eiro.

Jašam savlaicīgi tika sniegta medicīniskā palīdzība, viņš ir izveseļojies un ar viņu viss ir kārtībā! Pirmā ārsta vizīte un medikamenti izmaksāja 60 eiro. Saziedotā nauda paliek Jašas fondā arī tālākai atbildīgai rīcībai – kaķa strerilizācijai, vakcinēšanai un, lai arī virtuves personāls Jašu cienā ar kārumiem, regulāras barības iegādei! Par izlietoto naudu tiks sniegta atskaite.

Jaša ir visur klātesošs- ne tikai iestādes teritorijā, bet pat kolektīva fotosesijās! Viņš ar prieku sagaida un pavada Mārzemītes bērnus, vecākus un darbiniekus un ļauj sevi paglaudīt.

Vēlamies vienkārši silti pateikt paldies visiem kopā un jums katram par atbalstu un atsaucību! Paldies par prieku ar prieku! Katrs no jums ir īpašs!

Mēs esam lepni par savējiem!

Pateicībā- no sirds uz sirdi, mīļie Mārzemītes ļaudis!