Jaunumi

Sveicam un lepojamies! Gada pedagogs 2022- Elvis Saulīts, Gada kolēģis 2022- Ilze Bleikša

 

PII ''Mārzemīte'' Gada pedagogs 2022 Elvis Saulīts

7. oktobrī Mārupes Kultūras namā norisinājās Gada balvas izglītībā pasniegšanas ceremonija “Gada pedagogs 2022”. Tradīcija īpašā ceremonijā godināt labākos pedagogus Mārupes novada pašvaldībā turpinās jau astoto gadu.

Elvis Mārzemītē strādā kopš 2020. gada, un tā ir skolotāja pirmā darba vieta, kurā viņš uzsāka savas profesionālās darba gaitas pēc sporta skolotāja diploma iegūšanas. Kolektīvs augstu novērtē Elvja profesionālo meistarību, entuziasmu un īstenu aizraušanos būt par skolotāju pirmsskolas vecuma bērniem, veicinot izglītojamo vēlēšanos sportot un viņu izaugsmi. Atzinīgi novērtējama Elvja sadarbība ar kolēģiem un vecākiem- skolotājs ir enerģisks, radošs, atsaucīgs, vienmēr gatavs iesaistīties, atbalstīt un palīdzēt.

Elvis lieliski dzied, spēlē dažādus mūzikas instrumentus – ģitāru, ukuleli, džambu. Ja rodas iespēja, labprāt iesaistās muzikālos projektos un uzstājas publikas priekšā. Elvja moto: Lieto savas Dāvanas!

Jau sesto gadu pēc kārtas Mārupes novada pirmsskolas izglītības iestādes ’’Mārzemīte’’ kolektīvs ir nominējis savu Gada kolēģi. Šogad šo goda nosaukumu un balvu ir saņēmusi skolotāja Ilze Bleikša. Ar lepnumu varam teikt- Ilze Mārzemītē strādā no pirmssākuma- no 2016.gada augusta!

PII ''Mārzemīte'' Gada kolēģis 2022 Ilze Bleikša, Ziemassvētku vecītis dežurants Guntars Villa un Gada kolēģis 2021 Ilze Druska

Sveicot kolēģi, pagājušā gada Gada kolēģa 2021 titula ieguvēja Ilze Druska teica šādus vārdus: ’’Tagad, kad nododu balvu nākamajam gada kolēģim, saprotu, cik tā ir vērtīga! Mums visiem ikdienā nepieciešams kolēģa smaids, uzmundrinājums, atbalsts un labi vārdi. Paldies visiem Mārzemītes kolēģiem par labestību, sapratni un profesionalitāti, veicot ik vienu darbu šajā iestādē! Mārzemītē ir vislieliskākie kolēģi!”

Ilze, sirsnīgi sveicam ar iegūto Gada kolēģa 2022 nosaukumu!

Vēlam Elvim un Ilzei arī turpmāk būt tik pat brīnišķīgiem kolēģiem un lieliskiem skolotājiem. Iedvesmas un panākumiem bagātu Jauno gadu!

Mārupes novada PII ’’Mārzemīte’’ saime