Jaunumi

Ģimenes sporta diena 2023

PII “Mārzemīte” 12. un 17. maijā norisinājās ikgadējā Ģimeņu sporta diena. Tajās piedalījās mazie sportisti no  7  sagatavošanas grupām kopā ar savām ģimenēm.

Pasākumu svinīgi atklāja PII “Mārzemīte” vadītāja Ilze Celma un vadītājas vietniece – Indra Pedece, uzmundrinot dalībniekus. Katra grupiņa bija izdomājusi savu vienojošo saukli sportiska gara un komandas spēka uzturēšanai – ar kuru arī visus klātesošos enerģiski  iepazīstināja.

Pēc kārtīgas iesildīšanās mūzikas pavadījumā dalībnieki devās pārbaudīt savas spējas 6 dažādās aktivitātēs, attīstot sadarbības prasmes, spēju orientēties telpā, precizitāti, ātrumu un veiklību, un galvenais – gūstot lielu prieku sportojot kopā lieliem un maziem.

Katrā aktivitātē dalībnieki saņēma īpašu zīmogu kā apliecinājumu labi paveiktam darbam. Kad dalībnieki bija savākuši visu aktivitāšu zīmodziņus, attīstot sportiskās prasmes, tad varēja pulcēties uz kopējo noslēguma uzdevumu – prāta vingrināšanu - liekot no burtiem vārdus, un ierakstot tos krustvārdu mīklā.

Noslēgumā sportisti tika apbalvoti ar diplomiem, kā arī varēja cienāties ar sarūpēto kliņģeri un dzērieniem.

Pasākuma bilžu galeriju skatieties šeit

Veiksmi skolas gaitās vēlot,

Sporta skolotāji Elvis un Loreta.